T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / BEYŞEHİR - H.M.Süheyla Doğu Ortaokulu

Haberler

Ock

2017-2018 Eğitim öğretim yılı birinci dönem birincisi Sinem Doğan´ı tebrik eder tüm öğrecilerimize güzel bir tatil dileriz.

Ock

Okulumuzda düzenlenen Peygamber Efendimiz yarışmasında dereceye giren öğrencilerimiz düzenlenen törenle ödüllendirildi.

Ock

Okukulumuz 6. sınıf öğrencilerimizden (Orhan GÜVEN, Zeliha İmran DOĞAN, Aleyna BARCIN ve Handan GÖKMENOĞLU) Konya Büyükşehir Belediyesi Medeniyet Okulu Projesi kapsamında düzenlenen haydi bil bakalım yarışmasında ilçe üçüncüsü olmuşlardır. Öğrencilerimizi tebrik eder ve katkı sağlayan herkese teşekkürlerimizi sunarız.

Ara

Okulumuz "Temiz okul, sağlıklı okul" projesi kriterlerini yerine getirerek "beyaz Bayrak" almaya hak kazandı. İlçemizde yapılan törenle ilçemiz kaymakamından beyaz bayrağımızı aldık. emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederim.

Ara

Öğrencilerimiz voleybol turnuvasında Yıldız Kızlar ilçe birincisi olmuşlardır. Başarılarından dolayı öğrencilerimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.

Kas

Kas

DEĞERLER EĞİTİMİ FAALİYETLERİ KAPSAMINDA İLÇEMİZ VAİZLERİNDEN KADİR ATAY TARAFINDAN OKULUMUZ ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERİNE YÖNELİK SEVGİ VE SAYGI KONULU KONFERANS VERİLDİ. SAYIN KADİR ATAY HOCAMIZA, OKULUMUZ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİ KADİR AYDINLI´YA VE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Ekm

Okulumuz 8. sınıf öğrencilerinin ders motivasyonları artırmak ve sınav stresini azaltmak için ilçemizde bulunan Fetullah Bayır Fen Lisesini ziyaret etitik ve ardında ilçemiz Öğretmen Evi´nde dğerlendirme yapık. Bize bu imkanı sunan Fen Lisesi Müdürlüğüne, öğrencilerimizi yalnız bırakmayan öğretmen arkadaşlara ve eksizksiz programa katıla tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Ekm

CUMHURİYETİMİZİN KURULUŞUNUN 94. YILI OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİNİN HAZIRLAMIŞ OLDUĞU KUTLAMA PROGRAMIYLA COŞKULU BİR ŞEKİLDE KUTLANILDI.

Ekm

Okul Öğrenci Meclisi Başkanlığı Seçimi 13/10/2017 tarihi saat 11:00´da okulumuz çok amaçlı salonunda gerçekleştirildi. Öğrencilerimizin tamamına yakınının oy kullandığı seçimi 7. sınıf öğrencilerimizden Yunus Emre Karabıyık kazandı. Kendisini tebrik ediyor başarılar diliyoruz.

Ekm

Aşure günü etkinlikleri kapsamında okulumuz bünyesinde öğrencilerimize, velilerimize, misafirlerimize ve personelimize aşure ikramında bulunduk. Aşure ikramında katkısı olan herkese teşekkür ederiz.

Ekm

Okulumuzda bulunan futbol, basketbol ve voleybol sahalarının çizimleri yenilendi. Ayrıca voleybol sahasının içi boyanarak çocukların daha zevkli oyunlar oynayabilecekleri bir ortama dönüştürüldü. Beden eğitimi dersi öğretmenimiz Adem Ünal başta olmak üzere emeği geçen tüm personelimize teşekür ederiz.

Ekm

Ağu

Tem

2017 Haziran dönemi iller arası yer değiştirme kapsamında Antalya´nın Alanya ilçesine tayini çıkan Müdür Yardımcımız Sebahattin BİLGİN 03/07/2017 tarihinde okulumuzdaki görevinden ayrılmıştır. Sebahattin BİLGİN´e teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.